eskişehir vakum
 

Menü

vakumlu sac makinaları

Natsu Makine'nin sac levhaların taşınması için üretmiş olduğu VAKUMSAC çok farklı ağırlık ve boyutlardaki sac levhaların taşınması için doğru bir ekipmandır. Modüler olarak üretilmiş ürünler içindeki versiyonlardan biri seçilebilir. 1 kg'dan 8000 kg' kadar yük aralıklarında ve 500 - 1000 mm. ve 3500 - 12000 mm.ölçülerindeki her malzeme için standart tip makinalar mevcuttur.

- Enine boyuna manuel ayarlanabilir emiş vantuzları
- Yükseklik kompansatörlü emiş vantuzları
- Görünür yerde vakum kontrolü (vakum ölçer)
- Vakum emniyet deposu
- Tek yön valfi
- Motor aşırı yükleme anahtarı
- Manuel valf üzerinden vakum kumanda
- Düzgün olmayan satıhlara vakum emiş vantuzlarının optimal oturmasını sağlamak için oynar vantuz başlıkları
- Tehlike sınır indikatörü
- Enerji kesilmesinde ve vakum kayıplarında sesli, ışıklı uyarı

vakumla sac kaldırma ve taşıma sistemleri 300 Kg.a kadar sac plakaların kanca altı vakumla kaldırma işlemlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
1500x3000 ve 2000x4000 ebatlarındaki sac levhalar rahatlıkla kaldırılabilir. 
VSP-300 ve VSP-2000 segmentindeki makinelerimiz plazma ve lazer kesim tezgahlarına sac yükleme konusunda rakipsiz seçeneklerdir.
Gezer vinçler ile birlikte köprü vinç ve pergel vinçlerde de kullanılabilen VSP-300 Vakumla Sac Kaldırma Makinemiz,her iki yönde ayarlanabilir ,yükseklik kompanzatörlü vakum vantuzları sayesinde farklı ebatlardaki sac levhaların vakumla kaldırılmasına da olanak sağlamaktadır.
Üzerinde bulunan her bir vakum vantuzunun kendine ait açma kapama vanası olması sayesinde kaldırılacak ürünün dışında kalan vakum vantuzları vakum kayıplarını önlemek amacıyla kapatılır ve vakumla kaldırma işlemi yapılır.
natsu vakum
 

 

vakumla sac kaldırma ve taşıma sistemleri Pergel Vinç,Köprü Vinç ve Gezer Vinçlerde kanca altı vakumla kaldırma işlemlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
İleri-geri,sağa-sola hareket edebilen , yükseklik kompanzatörlü vakum vantuzları , değişken ebatlardaki sacların vakumla kaldırılmasına olanak sağlamaktadır.
Vakumla Sac Kaldırma Makinesi üzerinde bulunan her bir vakum vantuzunun kendi vakum aç-kapa vanası bulunmaktadır ve sac plaka üzerine denk gelmeyen , boşta kalan vakum vantuzları manuel olarak kapatılarak vakum kaçağı olmasının önüne geçilir.
Vakumlu Sac Kaldırma makinesi üzerinde; vakum pompası monte edilmiş şekildedir ve fabrika sisteminden elektrik bağlantısı yapmak çalışması için yeterli olacaktır.
Vakumlu Sac Kaldırma Ve Taşıma Sistemimiz montaj ve kuruluk gerektirmeyen bir yapıya sahiptir.
natsu vakum
vakumla sac kaldırma ve taşıma sistemleri 2000x4000mm ile 2000x6000mm sac plakaların vakumla kaldırılması için imal edilmiş olan ürünümüz pergel vinçlerle birlikte kullanılabildiği gibi gezer vinç ve köprü vinçlerde de kancaaltı kaldırma olarak kullanılabilir.
Vakum vantuzlarının adet ve çapları kaldırılacak ürüne göre değişkenlik gösterebilir.Her bir vakum vantuzu kendi üzerinde vakum aç-kapa vanasına sahiptir.
Yükseklik kompanzatörlü yapısı sayesinde sac levhalarda ki hafif esnemelerde de sağlıklı vakum yapılmasını sağlamaktadır.
Vakum pompası makine üzerindedir ve sadece elektrik bağlantısı çalıştırmak için yeterlidir.
natsu vakum
vakumla sac kaldırma ve taşıma sistemleri

1000 Kg’a kadar ağırlık ve 6000mm uzunluğa kadar sac plakaların vakumla kaldırma ve taşıma işlemleri için üretilen makinemizin yağlı tip vakum pompası ve sesli-ışıklı vakum kaçak uyarı sistemi üzerindedir.
Fabrika sisteminden çekilecek elektrik bağlantısı çalışması için yeterli  olacaktır.
Kurulum gerektirmeyen yapısı ve kolay kullanımı ile lazer tezgahlarına ve/veya plazma tezgahlarına sac yüklemesi yapacak firmalarız vazgeçilmez yardımcılarındandır.
Gezer vinç ile fabrikanın farklı noktalarında vakumla yükleme ve boşaltma işlemi yapabileceği gibi köprü vinç ve pergel vinçlerde de kullanıma uygundur. 

natsu vakum
vakumla sac kaldırma ve taşıma sistemleri

9000mm ye kadar uzunluklarda olan sac levhaların gezer vinçlerde kanca altı taşıma işlemlerinde kullanılan 1500 Kg. kaldırma kapasiteli VAkumsac Vakumlu Sac Kaldırma Ve Taşıma Makinemiz VSP-1500 üzerinde bulunan rotary vane vakum pompası , vakum tankı,vakum kayıplarında devreye giren sesli-ışıklı uyarı sistemi ile kullanıma hazır halde son kullanıcıya teslim edilmektedir.
Ağır ve büyük yüklerin zahmetsizce vakumla kaldırma ve taşıma işlemini gerçekleştirebileceğiniz vakumlu kaldırma makinemiz gezer vinç panosundan çekilecek elektrik besleme kablosuyla çalıştırılabilmektedir.
Yağa dayanıklı özel imalat vakum vantuzlarının düzgün kullanımda ömürleri 1 yıldan daha fazla olmaktadır.Ayarlanabilir yaylı vantuzları ile farklı ebatların taşınmasına olanak sağlamaktadır.

natsu vakum
vakumla sac kaldırma ve taşıma sistemleri

Günümüz teknolojisi ve İSG Kurallarına uygun olarak imal edilen vakumla sac kaldırma ve taşıma sistemlerimizden olan VSP-2000 , 2 tona kadar olan yüklerin vakumla kaldırma ve taşıma işlemleri için tasarlanmıştır.
2 metre genişlik ile 6 metre ve 9 metre uzunluklardaki sac plakaların fabrika içerisinde bulunan gezer vinç yardımıyla taşınmasını sağlamaktadır.
Üzerinde bulunan vakum vantuzları yükseklik kompanzatörlü olup her iki yönde ayarlanabilmektedir.Yağa dayanıklı-nitril özel üretim olan vakum vantuzlarımızın her birinde ayrı ayrı vakum aç-kapa vanası bulunmaktadır.
Kullanıcı hatalarını engellemek için yine özel olarak imal edilen kilitli slide vana,vakum tankı üzerinde bulunan tek yönlü valf ve vakum kayıplarında devreye giren sesli-ışıklı ikaz sistemiyle güvenlik önlemleri en üst seviyededir.
Talep edilmesi durumunda pnömatik  pozitif kilitleme sistemi ve manuel kurt ağızlı kancalar ile güvenlik önlemlerine takviye yapılabilmektedir.

natsu vakum
vakumla sac kaldırma ve taşıma sistemleri  

Büyük boy ve ağır sac plakaların taşınması her zaman için sorun yaratır.Bu sorunla başa çıkabilmek için tasarlanmış olan vakumsac VSP serisi vakumla sac kaldırma ve taşıma sistemleri verimli,uygun maliyetli ve güvenli bir yöntem sunmaktadır.
Farklı yönlerde ayarlanabilir yaylı vakum vantuzları sayesinde değişik ebatlardaki  sac plakaların kaldırılmasına olanak sağlayan vakumsac VSP-3000,9 metreye kadar sac plakaları 3000 kg’a kadar kaldırabilmektedir.
Gezer vinç kanca altı taşıma gruplarından olan ürünümüzün çalışması için elektrik beslemesi yeterli olacaktır.
Rotary vane vakum pompası,vakum tankı,vakum anahtarı,geri gönüşsüz valf gibi parçalarda dahil olmak üzere bütün parçaları makine üzerinde monte edilmiş şekilde teslim edilen VSP-3000 kurulum gerektirmeden tak-çalıştır yapısı ve kolay kullanımı ile tercih edilmektedir.

natsu vakum
vakumla sac kaldırma ve taşıma sistemleri

2000mm genişliğinde olan saclar ile birlikte gelebilecek talep doğrultusunda dar saclarında kaldırılmasına olanak sağlayan pnömatik vantuz  çevirme sisteminin uygulanabileceği vakumsac VSP-4000 Vakumla Sac Kaldırma ve Taşıma Sistemimiz gezer vinç kanca altı taşıma sistemlerimizdendir.
Üzerinde rotary vane vakum pompası ile teslim edilen ürünümüzde, Daxevac yağlı tip vakum pompası ve General Vacuum GEV rotary vane vakum pompası olarak iki adet seçenek sunulmaktadır.
Vakum kayıplarında devreye giren sesli – ışıklı uyarı sisteminin yanında tek yönlü valf ile elektrik kesintilerinde kaldırılan ürünün hemen yere düşmesinin önüne geçilmiştir.Sistem üzerindeki tek yönlü elektrik kesintilerinde devreye girerek size ürünü ve çevrenizdekileri emniyete alacak zamanı sağlamaktadır.

natsu vakum
vakumla sac kaldırma ve taşıma sistemleri

12 metreye kadar sac levhaların vakumla kaldırma ve taşıma işlemi için imal edilen ürünümüz 5 tona kadar ürünleri kaldırabilmektedir.
Gezer vinç kanca altı vakumla kaldırma ve taşıma sistemlerimizden olan VSP-5000 pnömatik vantuz çevirme sistemi uygulanabilen bir ürünümüzdür.
Pnömatik silindirlerin yardımıyla vantuzlar geniş dizilimden dar dizilime geçerek dar ve uzun sacların vakumla kaldırılmasına da olanak sağlamaktadır.
Vakumla sac kaldırma ve taşıma sistemimiz VSP-5000’in üzerinde bulunan emniyet  sistemlerine ilaveten tercihe bağlı manuel zincirli emniyet mapası ve pnömatik pozitif kilitlemeler kullanılabilir.

natsu vakum
vakumla sac kaldırma ve taşıma sistemleri

Vakumsac VSP-6000 modelimiz  12 metreye kadar ve 6 tona kadar olan malzemelerin vakumla kaldırma ve taşıma işlemleri için imal edilmiş bir ürünümüzdür.
Her iki yönde ayarlanabilir , yükseklik kompanzatörlü yağa dayanıklı vakum vantuzları , vakum pompası , vakum tankı ve emniyet malzemeleri ile birlikte modern bir yapıya sahiptir ve basit kullanımı ile tercih sebebidir.

Üretim aşamalarında , malzemeleri kaldırmak,hareket ettirmek ve yerleştirmek her zaman sorun ayaratır.Bu sorunla başa çıkmak için tasarlanmış olan vakumlu sac kaldırma ve taşıma sistemlerimiz,malzemeleri bir yerden başka bir yere taşımakta verimli,uygun maliyetli ve güvenli bir yöntem sunmaktadır.
Bu sistem yalnızca zaman kazandırmak ve kar arttırmakla kalmaz ayrıca çalışanın yorgunluğunu ve yaralanmalarını azaltarak daha etkin,üretken ve güvenli bir çalışma ortamı yaratılmasını sağlar.
Vakumla taşıma sistemleri mermer,sac,cam,ahşap,otomotiv,beyaz eşya,kimya gibi bir çok sektörde üretimin farklı kademelerinde manuel veya otomatik sistemler şeklinde kullanılmaktadır.

natsu vakum
vakumla sac kaldırma ve taşıma sistemleri

Natsu kanca altı vakumlu kaldırıcılar malzeme taşıma uygulamaları için özel olarak tasarlanmışlardır.Kanca altı vakumlu kaldırıcılar ; daha büyük malzemeleri kaldırırken , imalat malzemelerini yükleyip boşaltırken kullanılabilir.
AC-DC elektrik motorlu vakum pompalı veya havayla çalışan kanca altı vakumlu kaldırıcılar büyük levha şeklindeki malzemeleri ( mermer,granit,sac,pvc,ctp gibi) vakumla kaldırma ve taşımak için tasarlanmışlardır.
Gezer vinçlere,forklift çatallarına veya pergel vinç kancalarına bağlanarak kullanılan kanca altı vakum aparatlarının en önemli özelliklerinden birisi , aşırı derecede zorlanmadan malzemeleri kaldırma ve idare etme becerileridir.
Vakumla sac kaldırma makinesi vakumsac VSP-8000 modelimiz 8 tona kadar olan ürünleri üzerinde bulunan rotary vane vakum pompası ve vakum tankı ile rahatlıkla kaldırma ve taşıma işlemlerini yapabilmektedir.
Sesli ve ışıklı vakum kaçak uyarı sistemi,geri dönüşsüz valf,nitril yağa dayanıklı vakum vantuzları ve çalışması için sadece elektrik beslemesi gerekliliği ile kurulum u olmayan , kullanımı oldukça basit ve kolaydır.Fabrika içerisinde farklı noktalardan vakumla yükleme,boşaltma ve taşıma işlemlerini güvenli olarak yapabilmektedir.

natsu vakum
vakumla sac kaldırma ve taşıma sistemleri

 Vakumlu kaldırıcılardaki yük kapasite hesaplamaları ; malzeme veya vakum vantuzlarındaki kirlenmeden dolayı kayma direncindeki değişimleri göz önüne alarak yapılmalıdır.Kapasite hesaplanırken vakum vantuz çapının malzeme boyunca sağladığı destek de çok önemlidir.Vakumlu kaldırıcı üzerindeki vakum vantuz dağılımı eğilmeyi sınırlandırmalı ve malzemenin bükülmesini veya kırılmasını engelleyecek şekilde destek vermelidir.
Natsu vakumlu kaldırma ve taşıma sistemleri olarak farklı sektördeki müşterilerimiz için ürünlerimizi kullanım kolaylığı ,güvenilirlik,ergonomi ve makul maliyet standartlarında satışa sunuyoruz.Mevcut modellerimiz dışında gereksinimlerinize uygun olarak özel imalat ürünler tasarlayabilir ve imal edebiliriz.Amacımız mümkün olan en düşük maliyetle sizin işinize en uygun vakumlu kaldırma sistemini üretmektir.
Vakumsac VSP-10.000 modelimiz özel ihtiyaçlar doğrultusunda hazırlanmış ve 12 metreye kadar olan sac plakaların vakumla kaldırma işlemini yapmak üzere tasarlanmıştır.
10 tona kadar 9 ve 12 metrelik sac levhaların kanca altı kaldırma sistemi ile taşınması işlemini nitril özel imalat Natsu marka vakum vantuzları ve üzerinde bulunan vakum sistemi ile birlikte gerçekleştirmektedir.

natsu vakum
vakumla sac kaldırma ve taşıma sistemleri

Natsu makinenin vakumlu taşıma sistemleri , kaldırma ve taşıma ile ilgili problemlerinize optimal çözümler sunabilen çok değişik ve farklı seçeneklere sahiptir.Standart makinelerin yanı sıra yerinde incelemelerde bulunarak üretim hattının çalışma şekli ve hızına uygun olarak taşınacak ürünün cinsine göre otomatik veya manuel vakumlu kaldırma sistemleri önerebilir.
Mermer,granit,traverten,sac levhalar,pvc plakalar,beyaz eşya,cam,ahşap,sunta,suntalam,MDF,trapez çatı panelleri,asma tavan malzemeleri gibi birçok alanda kullanılabilmektedir.
Fabrika içi kullanıma uygun vakumla sac kaldırma sistemlerimiz talep doğrultusunda açık alan kullanımına uygun da imal edilebilmektedir.
13.500 kg gibi büyük ve ağır sac levhaların kaldırılması amacıyla üretilen vakumsac VSP-13500 modelimiz gerek ergonomi,gerekse kullanım kolaylığı ve güvenli kaldırma taşıma işlemi yapabilmesi sayesinde kullanıcıya büyük rahatlık ve kazanç sağlamaktadır.
12 metreye kadar olan sac plakaları bir çok noktadan vakum vantuzları ile vakumlayarak eğilme,bükülme gibi olayların önüne geçilmiştir.

natsu vakum
vakumla sac kaldırma ve taşıma sistemleri

     “Natsu Size Kolaylık Sunar” ilkesine bağlı olarak her gün kendini müşterilerinin ihtiyaçlarına göre geliştiren firmamız,büyük tonajlı sac levhaların vakumla kaldırılması ve montajı amacıyla VSP-20000 modelini üretmiştir.Osmangazi Köprüsü yapım ve montaj aşamasında kullanılan ürünümüz ,  14 metre uzunluk ve 20 ton ağırlığa kadar sac levha ve sac blokların vakumla kaldırılması işlemini rahatlıkla ve güvenle yapmaktadır.
Talep edilmesi durumunda farklı uzunluk ve ağırlıklar için de modifiye edilebilen makinemiz özel vakum gruplandırması , özel imalat Natsu Marka vakum vantuzlarıyla ve daha bir çok yeni özellikleriyle sektörün öncüsü olmuştur.
Firma olarak müşterilerine sürekli kaliteli ürün ve profesyonel hizmet sunmayı görev edinmiş olan Natsu Makine A.Ş.,gelişmiş üretim süreçleri ,sıkı kalite kontrol ile kalite odaklı iş felsefesi temelinde müşterilerinin özel taleplerini karşılamak için çekici tasarımlar ve yeni ürünler geliştirerek pazarını sürekli genişletmektedir.

natsu vakum
vakumla sac kaldırma ve taşıma sistemleri

VSP-T 500 vakumla sac kaldırma sistemimiz ağırlığı 500 Kg’ı geçmeyen sac levhaları uzunluk farkı gözetmeksizin vakumla kaldırma ve taşıma işlemini gerçekleştirebilir.
Natsu Makine A.Ş. standart üretimlerinden olan vakumsac VSP serisi ürünlerini farklı uzunluk çalışan müşterileri için geliştirerek açılır-kapanır kollara sahip teleskobik model olan VSP-T serisini satışa sunmuştur.
VSP-T serisi teleskobik kolları sayesinde uzunluk farkı çok olan ürünlerin vakumla kaldırma ve taşıma işlemini gerçekleştirmektedir.

natsu vakum
vakumla sac kaldırma ve taşıma sistemleri

Açılabilir kolları sayesinde 12 metreye kadar ve maximum 750 kg. ağırlığa kadar olan ürünlerin kaldırılmasında kullanılmaktadır.
Üzerinde bulunan her bir vakum vantuzundaki vakum açma-kapama vanaları sayesinde standart dışı sac levhaların vakumla kaldırılması işlemlerinde de kullanılabilir.
Gezer vinçlerde kanca altı vakum olarak kullanılan ürünümüz gezer vinçten çekilen elektrik beslemesinden başka bir bağlantıya ihtiyaç duymadan çalışmaktadır.
Günümüzde vakumla kaldırma ve taşıma ekipmanlarının kullanılşmadığı bir sektör kalmamıştır.İnşaat,maden,mermer,cam,sac-metal,ahşap,tekstil ve tüm bu sektörlerde prosesin farklı aşamalarında vakumla kaldırma ve taşıma yapılmaktadır.

natsu vakum
vakumla sac kaldırma ve taşıma sistemleri

Üretimin farklı aşamalarında kullanılmak üzere tasarlanış olan vakumla sac kaldırma sistemimiz Vakumsac VSP-T 1000 , 1 tona kadar olan ve 12 metre uzunluğa ulaşan sacların ve daha kısa vakumla kaldırılması işlemlerinde kullanılmaktadır.
Açılır-kapanır teleskobik kollar sayesinde farklı ölçülerdeki sac plakaları farklı noktalardan vakumlayarak sehim ve esneme yapmadan ürünleri kaldırır.
Her iki yönde ayarlanabilir ve yükseklik kompanzatörlü vakum vantuzları ile sac levha üzerinde vakumlanan noktalarda değişiklik yapılabilir.

natsu vakum
vakumla sac kaldırma ve taşıma sistemleri

Kanca altı vakumla kaldırma ve taşıma sistemimiz VSP-T 1500 gezer vinç ve köprü vinçlerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
Rotary vane vakum pompası,yağa dayanıklı nitril vakum vantuzları,tek yönlü vakum valfi,kilitlenebilir slide vana ve vakum kaçaklarında devreye giren sesli-ışıklı uyarı sistemi ile güvenli taşıma sistemlerinin zirvesinde yer almaktadır.
1500 kg ağırlık ve açılır-kapanır teleskobik kolları vasıtasıyla 12 metreye kadar sac levhaların vakumla kaldırma ve taşıma işlemini gerçekleştirmektedir.
Vakumla sac kaldırma ve taşıma sistemlerinin öncüsü Natsu Makine A.Ş. kanca altı taşıma gruplarında bulunan ürün çeşitliliği ve müşteriye özel tasarımlarıyla imalatın her aşamasında sizlerin en büyük yardımcısıdır.

natsu vakum
vakumla sac kaldırma ve taşıma sistemleri

Kanca altı vakumla kaldırma ve taşıma sistemleri üzerine bir çok ürünü olan Natsu Makine A.Ş. müşteri odaklı ürünlerine bir yenisini daha ilave ederek 2 ton kaldırma kapasiteli açılır-kapanır kollara sahip teleskobik VSP-T 2000 modelini gelen talepler doğrultusunda piyasaya çıkarmıştır.
Kurulum gerektirmeyen ve kolay kullanımı ile farkını ortaya koyan VSP-T 2000 9 metreye ve gelecek taleplere göre daha farklı uzunluklarda olan sac plakaların vakumla kaldırma ve taşıma işlemini güvenli bir şekilde gerçekleştirmektedir.
Ayarlanabilir vakum vantuzları,kullanılacak ürün özelliğine göre model ve sayı olarak değiştirilebilir.Müşteriye özel olarak imal edilen ürünümüz gelen talepler doğrultusunda  modifiye edilebilir özelliktedir.

natsu vakum
vakumla sac kaldırma ve taşıma sistemleri

3 tona kadar olan sac plakaların vakumla kaldırma ve taşıma işlemleri için imal edilmiş olan ürünümüz 9 metre ve 14 metreye kadar sac plakaları rahatlıkla taşıyabilmektedir.
Kaldırılacak ürüne göre modifiye edilebilen ürünümüzde bulunan yağa dayanıklı özel imalat Natsu marka vakum vantuzlarının modeli ve sayısı değiştirilebilir.
Açılabilir teleskobik kolları sayesinde farklı uzunluklar için ayarlanabilen vakum grupları güvenlik önlemlerini en üst seviyede tutmaktadır.

Vakum kayıplarında devreye giren sesli-renkli,ışıklı ikaz sistemi,tek yönlü vakum valfi,kilitli vakum aç-kapa vanası ile isteğe bağlı ilave edilebilen manuel ve elektrik tahrikli güvenlik önlemleri kullanıcının vazgeçilmez tercihlerindendir
natsu vakum
vakumla sac kaldırma ve taşıma sistemleri

Natsu Makine A.Ş. müşterilerinin iş ve işçi sağlığını göz önüne alarak pozitif kilit sistemli vakumla sac kaldırma sistemlerini ürün yelpazesine dahil etmiştir.
1500 kg. ağırlığa kadar olan sac levhaların vakumla kaldırılması esnasında oluşabilecek her türlü kaza riskini minimum değerlere çekmek amaçlı üretilen VSP-PK 1500 pnömatik olarak kullanılan pozitif kilit sistemine sahiptir.
Pozitif kilit sistemi operatör yardımıyla devreye girer ve kaldırılan sac levhaların taşıma esnasında yere düşmesini engeller.
İsteğe bağlı olarak farklı ağırlıklarda uygulanabilen pozitif kilit sistemi,müşteri talepleri doğrultusunda vakumla sac kaldırma ve taşıma sistemlerimize ilave edilmektedir.

natsu vakum
vakumla sac kaldırma ve taşıma sistemleri

Dar ve uzun sac levhaların kaldırılması ve taşınması çoğu zaman firmalar için sorun yaratır.Bu sorunla karşılaşan müşterileri için Natsu Makine A.Ş. tek sıra vakum grubundan oluaşn VSP-L modelini piyasaya sürmüştür.
Farklı ağırlık gruplarında ,farklı uzunluklardaki dar sac levhaların kanca altı taşınması için üretilen VSP-L kaldırılacak ürün özelliklerine göre makine uzunluğunda ve kullanılan vakum vantuzlarında değişikliğe gidilerek modifiye edilebir.
Gezer vinç ve köprü vinçlerde kanca altı vakumlu kaldırma ve taşımada kullanılan ürünümüz kurulum gerektirmez.Elektrik beslemesi çalıştırmak için yeterli olacaktır.

natsu vakum
vakumla sac kaldırma ve taşıma sistemleri Abkanta dar ve uzun saçların yüklenmesi amacıyla üretilen VSP-L 2000 , 2 tona kadar ürünlerin kanca altı vakumla kaldırma ve taşıma işlemlerini gerçekleştirmektedir.
Gelen talebe göre 9 metre ve 12 metreye kadar olan dar sac levhalar bu sistem sayesinde sorunsuzca vakumla taşınabilir.
Kolay kullanım,montaj gerektirmeyen yapısı ve kaldırılacak ürüne göre modifiye edilebilmesi sayesinde tercih edilen bir üründür.
Gezer vinçten alınan elektrik besleme kablosu çalışması için yeterli olacaktır.
Rotary vane vakum pompası,vakum tankı,sesl,-ışıklı uyarı sistemi ve ayarlanabilir , yağa dayanıklı , nitril Natsu marka vakum vantuzları ile komple sistem halinde teslimi gerçekleştirilmektedir.

natsu vakum

vakumla sac kaldırma ve taşıma sistemleri

Elektrik tahrikli vantuz döndürme sisteminin uygulandığı bu modelimiz geniş sac plakalar ile birlikte dar sac plakalarında vakumla kaldırma ve taşıma işleminin yapılmasına olanak sağlamaktadır.
Farklı ağırlıklar ve farklı ebatlar içinde uygulanabilen tahrikli döndürme sistemimiz ; sac plakaya göre enine dizili vantuz gruplarının bir buton yardımıyla dikine dizili gelmesiyle çalışır.Böylelikle dar ve uzun sac plakalarında kanca altı vakumla kanca altı taşıma işlemi gerçekleştirilebilir.
Örnek modelimiz 5 ton ağırlık ile 6 ve 9 metre sac levhalara uygun hazırlanmıştır,gelecek talebe göre farklı ölçü ve ağırlıklar inde tasarlanabilir.

 
 • Natsu Makine’nin vakumla kaldırma ve taşıma sistemleri konusunda  ürün çeşitliliği son derece zengindir.Bunun yanında hafif tip kreynler,köprü vinçler ve pergel vinçler üretmektedir.Elektrikli Zincirli Vinç , vakum pompaları ve kablo tamburları ile ilgili Avrupalı ve Asyalı firmaların ürünlerinin satışını yapmaktadır.
  Son yıllarda firmaların otomasyona verdiği önemle birlikte Natsu Makine’de tam otomatik yükleme ve boşaltma sistemleri üzerine yoğunlaşmıştır.Bir çok sektöre vakumlu otomatik yükleme ve boşaltma sistemleri yapmaktadır.
  Büyük ebatlı ve tonajlı ( 22 ton ) sac levhaların kumlama hattına yüklenmesi ve hat çıkışında istiflenmesi için ,paslanmaz levhaları fırçalama ve taşlama hatlarına yükleme ve boşaltma , desenli sac üretim ( fırın ) hatlarına yükleme makinası , çatı paneli üretim hatlarına 16 metreye kadar panellerin otomatik istiflenmesi ve çevrilmesi gibi makineler Natsu Makine’nin standart tip otomatik yükleme ve boşaltma sistemleri ürün grubunda yer almaktadır.

 • pergel vakumlar 

  vakum ile sac kaldırma

   

  NATSU MAKİNA İNŞ.A.Ş.
  Baksan Sanayi Sitesi 128. Blk No : 1 ESKİŞEHİR
  Tel: 0 222 340 02 18        Fax : 0 222 340 21 18
  www.natsu.com.tr           info@natsu.com.tr